תנאי שימושי אתר bochen4u.

כל המאמרים באתר הינם מידע כללי בלבד , התכנים הכתובים אינם מהווים טיפול וייעוץ משפטי ואו ייעוץ מקצועי
מכל סוג שהוא.

מנהלי האתר ואו בעליו וכן כותבי התגובות והמאמרים, לא יהיו אחראים לכל נזק אשר יגרם משימוש עקיף ואו ישיר במידע המועבר באתר זה. גולשי האתר המעוניינים לקבל ייעוץ מקצועי יפנו במייל או דרך דף צור קשר בכל נושא הקשור לתאונות דרכים .

כל מאמר ואו מידע המוצג באתר הינו שייך בלעדית למנהלי אתר bochen4u . אין להפיצו ,אין להעתיקו ואין לעשות בו שימוש מסחרי ללא הסכמת מנהלי האתר .

אתר זה מכיל קישורים לאתרים נוספים ושונים,אתרים אלו מופעלים ע"י גורם שלישי. מנהלי האתר bochen4u אינם אחראים לתכני האתרים המופיעים בקישורים.

תקנון לשימוש בפורום bochen4u : על מנת שחווית הגלישה בפורום זה תהיה נעימה ובעיקר תורמת, אנחנו מעוניינים להקפיד על מספר כללים. אנא קראו את התקנון מאחר והשימוש בפורום תאונות דרכים באתר bochen4u מהווה הסכמה לתנאים המופיעים בו.

שפה : ע"י הצטרפות הינכם מסכימים לשמור על שפה נאותה בעת הגלישה והשימוש בפורום תאונות דרכים, אין להעליב, אין לפגוע, אין להקניט ואו כל פעולה אחרת שיש בה משום פגיעה. מנהלי אתרbochen4u שומרים לעצמם את הזכות למנוע גישה לפורום תאונות דרכים מאנשים אשר יפרו תנאים אלו.

פורום תאונות דרכים אינו מקום להתנצחויות אלא מקום בו כולנו נעזרים בידע מקצועי ומפיקים את המיטב.

כתב ויתור : גולשי ומשתמשי האתר ובפורום תאונות דרכים מצהירים בזאת כי בכל מקרה של פגיעה אישית בהם או ברכושם (במחשב שלהם כתוצאה מוירוס או כל פעולה אחרת), כתוצאה משימוש בפורום תאונות דרכים בין אם במישרין ובין אם בעקיפין, מנהלי האתר ואו בעליהם לא יהיו אחראיים לכך בשום צורה ודרך וכי לא תהיינה להם תביעות כלפי מנהלי ובעלי האתר.

עריכת הודעות בפורום: מנהלי ובעלי אתר bochen4u משאירים ומתירים לעצמם את הזכות למחוק או להעביר כל הודעה מהפורום ללא כל נימוק מראש. כמו כן מנהלי ובעלי אתר bochen4u שומרים לעצמם את הזכות למנוע גישה ממשתמש לפורום תאונות דרכים ללא כל נימוק מראש.

זכויות יוצרים : מנהלי אתר bochen4u לא יהיו אחראיים לתוכן ההודעות אשר יפורסמו על ידי הגולשים. הגולשים ואו המשתמשים בפורום תאונות דרכים מצהירים שהם האחראיים הבלעדיים לתכנים אשר יפרסמו בפורום תאונות דרכים וכי בכל מקרה של תביעה הם אלו אשר ישאו באחריות לתכנים שלהם.

מנהלי אתר bochen4u שומרים לעצמם את הזכות למסור כל מידע אשר עומד לרשות מנהלי האתר, לצד שלישי אחר במידה ומי מגולשי ומשתמשי פורום תאונות דרכים יימצא כמפר אחד מחוקי הפורום ואו זכויות יוצרים.

 

 

חדשות ועידכונים

חדש חדש
כתובתינו החדשה למשלוח דואר: רפי וולמרק, ת.ד. 1087 קרית מלאכי 83110

התייעץ עם מומחה 
עצור !!! קיבלת כתב אישום ? אל תמהר להודות על דבר שלא גרמת לו, תתייעץ עם בעל מקצוע לפני כל צעד

סקר חדש

התפרסם סקר חדש בנושא נהיגה בשכרות, אנא שתפו את דעתכם בנושא וליחצו..

כל אדם הוא מיוחד
"בכל אדם טמון הפוטנציאל להיות מיוחד במינו - החוכמה היא למצוא את המיוחד במינו ......"

bochen4u גם בפייסבוק

מהו הפתרון להפחתת נהיגה בשכרות

מהו הפתרון להפחתת נהיגה בשכרות